* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Jak zabezpieczać ściany w kuchni przed zabrudzeniami?

Jak zabezpieczać ściany w kuchni przed zabrudzeniami?
Przeprowadzając remont pomieszczeń, staramy się dobierać systemy, które sprawią, że odświeżone wnętrze jak najdłużej pozostanie czyste i schludne. Prawdziwe wyzwanie stanowi kuchnia, w której niezwykle ławo o przypadkowe zabrudzenia. Czy można temu zapobiec? Czym wykończyć ściany w kuchni, aby uzyskać powierzchnię zmywalną, która nie utraci koloru?

Kontakt powierzchni ściennych z codziennym zabrudzeniem oznacza w wielu przypadkach konieczność przeprowadzenia kolejnego remontu. Często zastanawiamy się jak można zabezpieczyć ściany w kuchni. Czym je pokryć, aby uzyskać trwały kolor z możliwością zmywania? Z pomocą przychodzą profesjonalne farby, dostosowane do pomieszczeń narażonych na zabrudzenia.

Farby na ściany w kuchni

Innowacyjne technologie stosowane przez producentów farb pozwalają nam dziś wybrać produkty idealnie dopasowane do naszego wnętrza i potrzeb. Szereg testów, jakim są poddawane, to gwarancja ich jakości i wytrzymałości uzyskanej powłoki. W przypadku ścian narażonych na zabrudzenia, najważniejszym parametrem dla użytkowników jest możliwość zmywania powierzchni bez ryzyka naruszenia powłoki oraz zmiany koloru.

Co na ścianę w kuchni żeby się nie brudziła?

Czym w takim razie wykończyć ściany w kuchni? Odpowiedź jest prosta: farbą! Jednak pamiętaj, że warto zainwestować w produkt, który zapewni doskonałą jakość i będzie trwały przez lata, a nie tylko do następnego roku. Koszt ponownego remontu będzie zdecydowanie wyższy niż jednorazowy, nawet nieco większy wydatek na dobrą farbę.

Farba, która chroni przez bakteriami i grzybami

Innowacyjna technologia farby do wnętrza, zawierająca czyste srebro, to propozycja firmy Śnieżka dla wszystkich szukających trwałej, pewnej powłoki, która nie tylko pozwoli estetycznie wykończyć wnętrze, ale także będzie stanowiła barierę dla bakterii i grzybów. Czyste srebro, które zawarto w farbie Kuchnia-Łazienka, zapobiega rozwojowi mikroorganizmów na powierzchni, co sprawia, że jest to doskonała farba biostatyczna na ściany w kuchni. Ta lateksowa farba z dodatkiem silikonu doskonale sprawdzi się w wilgotnym środowisku kuchennym, narażonym na ciągły kontakt z parą wodną i wodą. Jest to doskonała farba na ścianę w kuchni ponieważ jest niezwykle odporna na szorowanie i pozwala długo cieszyć się czystym wnętrzem.

Uniwersalna i wygodna

Specjalistyczna farba dekoracyjno-ochronna do kuchni oferowana przez firmę Śnieżka jest także bardzo wygodna w użyciu. Nie chlapie podczas malowania, a ponadto można ją stosować zarówno do ścian, jak też sufitów. Doskonale sprawdzi się zarówno na płytach gipsowo-kartonowych, drewnianych, drewnopochodnych, tapetach, a także ścianach z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych i ceglanych. Farbę można nakładać dowolną techniką: pędzlem, wałkiem lub natryskiem. Zaleca się stosowanie dwóch warstw lub trzech w przypadku braku gruntu oraz malowanie w temperaturze powyżej +10°C.

Dokładnie taka, jakiej potrzebujesz

Farba Kuchnia-Łazienka występuje w wykończeniu satynowym lub matowym. Dostępna jest w bardzo wielu wybarwieniach, od białego, przed odcienie żółtego, zielonego, aż po kolor jagodowy. Trzy rozmiary opakowań: 1 litrowe, 2,5 litrowe oraz 5 litrowe pozwolą dokonać ekonomicznego zakupu.

Oceń artykuł:
Średnia ocena: 5,0 - Ilość głosów: 2

Powiązane porady